V katerih občinah je trenutno 14-dnevna incidenca okužb največja?

1 decembra, 2020

NIJZ dnevno spremlja število okužb z novim korona virusom po občinah, mi pa podatke objavljamo tedensko. Tokrat občine razvrščamo glede na trenutno 14-dnevno incidenco.

Občina14-dnevna incidencaSkupaj
Ljubljana19609738
Maribor11193338
Velenje5411616
Novo mesto5041502
Kranj4792738
Celje4641598
Slovenska Bistrica4241248
Murska Sobota3131017
Domžale3081717
Kamnik3011434
Krško299663
Slovenj Gradec263872
Šentjur263885
Ptuj262931
Koper/Capodistria251793
Nova Gorica250609
Žalec242796
Lendava/Lendva223531
Sevnica221702
Slovenske Konjice220592
Jesenice2141128
Zagorje ob Savi208583
Dravograd196537
Radovljica195999
Postojna193496
Škofja Loka1861317
Trebnje175566
Brežice174557
Ormož158372
Idrija153419
Vojnik153418
Vrhnika152546
Prevalje150394
Tržič149666
Litija146540
Grosuplje141830
Šoštanj139443
Izola/Isola136293
Kočevje136489
Črnomelj135387
Ivančna Gorica135558
Trbovlje133441
Beltinci131540
Lenart130374
Piran/Pirano130313
Ravne na Koroškem127419
Ljutomer125451
Ilirska Bistrica115446
Medvode112608
Laško111365
Poljčane109218
Brezovica104405
Šmarje pri Jelšah103492
Hoče – Slivnica100366
Cerknica98234
Gornja Radgona98335
Pesnica97259
Radlje ob Dravi97258
Križevci96172
Zreče95321
Gorišnica94200
Rogaška Slatina94399
Polzela93243
Puconci90342
Šentjernej85282
Rače – Fram84237
Šentilj83229
Logatec82353
Ajdovščina81400
Radenci80232
Šenčur80410
Dobrova – Polhov Gradec76236
Hrastnik76367
Markovci75201
Duplek74211
Turnišče73191
Šmartno pri Litiji71215
Braslovče70215
Mengeš69439
Ruše69206
Videm69200
Muta68140
Oplotnica65197
Preddvor64247
Moravske Toplice63206
Sežana62236
Kidričevo60210
Ig59245
Kranjska Gora58231
Metlika58306
Lukovica57313
Bled56320
Cerklje na Gorenjskem56317
Mislinja56210
Prebold56175
Železniki54454
Tišina53200
Gorenja vas – Poljane52369
Miklavž na Dravskem polju51193
Žužemberk51153
Vuzenica50131
Štore49176
Dolenjske Toplice47145
Mozirje47195
Selnica ob Dravi46134
Mokronog – Trebelno45102
Straža45128
Črenšovci44194
Majšperk44145
Tolmin44330
Rogašovci43192
Lovrenc na Pohorju41145
Žirovnica40193
Cerkno39105
Podčetrtek39104
Šmarješke Toplice39112
Vodice39193
Moravče38247
Starše38172
Škofljica38383
Vipava38131
Bohinj37249
Brda37113
Ljubno37113
Sveti Jurij v Slov. goricah3797
Šentrupert3791
Apače3697
Kungota36121
Makole3698
Rečica ob Savinji3695
Ribnica36233
Škocjan3684
Benedikt3570
Hajdina35165
Sveta Ana3576
Vitanje3597
Hrpelje – Kozina3479
Cerkvenjak3370
Gornji Grad33129
Komenda33257
Šmartno ob Paki33125
Grad3297
Juršinci3267
Velika Polana3271
Velike Lašče32135
Pivka31178
Sveti Jurij ob Ščavnici3192
Cirkulane3090
Dobrna30105
Dornava30103
Odranci30136
Sveti Tomaž3079
Mirna29113
Mirna Peč29100
Bistrica ob Sotli2859
Dol pri Ljubljani28201
Horjul28149
Naklo28221
Žiri28166
Borovnica27139
Kozje2772
Nazarje2776
Črna na Koroškem25156
Dobrepolje25123
Podvelka2565
Renče – Vogrsko24122
Destrnik2390
Gornji Petrovci2394
Kuzma23157
Divača2291
Radeče2296
Semič22109
Bovec21148
Trzin20129
Cankova1972
Dobrovnik/Dobronak1945
Kostanjevica na Krki1862
Zavrč1848
Loška dolina1763
Rogatec1797
Kanal1656
Mežica16141
Ribnica na Pohorju1637
Središče ob Dravi1634
Sveta Trojica v Slov. goricah1660
Komen15105
Log – Dragomer15131
Luče1558
Vransko1586
Gorje14118
Podlehnik1461
Šempeter – Vrtojba1492
Kobarid1360
Loški Potok1332
Tabor1354
Šalovci1249
Veržej1254
Žetale1235
Ankaran1153
Kobilje1118
Miren – Kostanjevica1068
Razkrižje925
Trnovska vas930
Sveti Andraž v Slov. goricah835
Jezersko722
Dobje630
Solčava614
Sodražica578
Bloke416
Hodoš/Hodos411
Kostel210
Osilnica12

 

Vir: NIJZ

Nazaj na kategorijo obcine.
(Visited 337 times, 2 visits today)