Število okuženih po občinah glede na število prebivalcev in 14-dnevna incidenca

18 novembra, 2020

Včeraj smo objavili 14-dnevno incidenco glede na število prebivalcev, danes pa skupno število okuženih glede na število prebivalcev. Razlike so kar precejšnje.

 Občina15.11.202014-dnevna incidencaSkupajŠtevilo prebivalcevskupno število okuženih na št. prebivalcev (v %)
1Kuzma64613215738,392
2Odranci22410616326,495
3Železniki310340067205,952
4Beltinci824440780595,050
5Preddvor188218337144,927
6Rogašovci010714730244,861
7Škofja Loka32821131232974,855
8Mengeš016337082794,469
9Lukovica16525658904,346
10Puconci410625258734,291
11Jesenice3260914213404,283
12Radovljica16264804190724,216
13Gorenja vas – Poljane08331775574,195
14Bovec07112730734,133
15Bohinj27221251454,121
16Horjul03412130244,001
17Črna na Koroškem01913132853,988
18Kranj36802259570653,959
19Gornji Grad0539624763,877
20Domžale103991409366753,842
21Dravograd414634188843,838
22Moravče05320954493,836
23Gorje03110427383,798
24Šmarje pri Jelšah197389102713,787
25Kamnik93981133299253,786
26Črenšovci46215039683,780
27Turnišče27011831453,752
28Murska Sobota9313703187583,748
29Šenčur011233088143,744
30Tišina16114739703,703
31Slovenj Gradec14203608165913,665
32Prevalje186724467993,589
33Naklo05619353843,585
34Mozirje05114841503,566
35Lovrenc na Pohorju03610429633,510
36Komenda15822463873,507
37Žirovnica04015343943,482
38Mežica01112535953,477
39Šoštanj110430487843,461
40Gornji Petrovci1396919953,459
41Tržič0215517149613,456
42Zreče16122665503,450
43Mislinja65515445663,373
44Cerklje na Gorenjskem07526177693,360
45Dobrna0287522343,357
46Bled09226478683,355
47Hajdina13513038793,351
48Sodražica0117321853,341
49Starše13613440463,312
50Kranjska Gora36017352253,311
51Šentjur4190622192253,235
52Grosuplje2231689213143,233
53Velenje24301075336563,194
54Hrastnik28729191133,193
55Oplotnica24413241373,191
56Slovenska Bistrica11358824258273,190
57Log – Dragomer03311636563,173
58Mirna0348426493,171
59Veržej1164213253,170
60Markovci26012640393,120
61Vodice03515449853,089
62Grad1236320423,085
63Makole3286220103,085
64Vuzenica1328126493,058
65Cankova0305317343,057
66Ljubno0137625502,980
67Škofljica075345115772,980
68Trebnje3161391131332,977
69Vojnik09526589072,975
70Radenci211015251122,973
71Luče0134314482,970
72Lendava/Lendva7170308104262,954
73Medvode1142496168292,947
74Metlika14924884702,928
75Ljutomer381326112682,893
76Sveti Jurij v Slov. goricah1446020982,860
77Lenart411624385022,858
78Ptuj11327669235302,843
79Šmartno ob Paki0369232652,818
80Štore24812745292,804
81Gornja Radgona613523684172,804
82Velika Polana0153913922,802
83Žiri03913849332,797
84Trzin03010939402,766
85Dolenjske Toplice1349835532,758
86Dol pri Ljubljani06817363102,742
87Rogaška Slatina175305111322,740
88Šentjernej14819771992,736
89Vitanje1176222722,729
90Sevnica7118481176422,726
91Vransko0287126242,706
92Šalovci0143713802,681
93Novo mesto11386998375872,655
94Ljubljana40235777782955042,632
95Radlje ob Dravi08916161692,610
96Podlehnik0214718012,610
97Tolmin365286110032,599
98Gorišnica04610641122,578
99Žalec1201554214922,578
100Rogatec0268031062,576
101Ravne na Koroškem780292113482,573
102Braslovče05414556392,571
103Cirkulane1226023452,559
104Šmartno pri Litiji24014456422,552
105Komen2329035292,550
106Litija2122394154992,542
107Rečica ob Savinji0235923222,541
108Destrnik1246726432,535
109Dobje18249492,529
110Dobrepolje0289838782,527
111Dornava2357329022,516
112Majšperk14310140562,490
113Ilirska Bistrica3136331132972,489
114Ivančna Gorica7146423170082,487
115Slovenske Konjice0132372150422,473
116Sveti Tomaž1164919882,465
117Tabor0144116692,457
118Poljčane23810944492,450
119Moravske Toplice14714358372,450
120Borovnica13311245792,446
121Ig16118676172,442
122Jezersko09156252,400
123Polzela05915062582,397
124Mirna Peč0137129882,376
125Brezovica284301126712,376
126Pivka03314762012,371
127Velike Lašče01810344102,336
128Prebold03911951032,332
129Videm65913156252,329
130Bistrica ob Sotli0123113362,320
131Kidričevo26315065412,293
132Celje23541134495402,289
133Zagorje ob Savi3148375164392,281
134Hoče – Slivnica395266117532,263
135Idrija0133266118112,252
136Kočevje44217353156742,252
137Semič0318738642,252
138Vrhnika396394175292,248
139Renče – Vogrsko0459843712,242
140Sveti Andraž v Slov. goricah0192611802,203
141Sveti Jurij ob Ščavnici4336127822,193
142Pesnica38416174102,173
143Žužemberk13710247022,169
144Križevci0307635372,149
145Sveta Trojica v Slov. goricah0254521012,142
146Muta1267234142,109
147Straža1368339362,109
148Šmarješke Toplice0167334622,109
149Ribnica04119795272,068
150Dobrova – Polhov Gradec04616078002,051
151Miklavž na Dravskem polju26214269292,049
152Rače – Fram35915375312,032
153Zavrč2163014792,028
154Dobrovnik/Dobronak0182612842,025
155Hodoš/Hodos0073531,983
156Maribor2888922161126821,967
157Selnica ob Dravi1318844931,959
158Ruše15913770171,952
159Duplek15713669961,944
160Laško490254130671,944
161Trbovlje4113308161051,912
162Podčetrtek0236534461,886
163Logatec492271143961,882
164Ribnica na Pohorju092111161,882
165Nazarje0254926391,857
166Mokronog – Trebelno0145730891,845
167Postojna1105303164421,843
168Šentrupert1185429691,819
169Kostanjevica na Krki0124424321,809
170Kungota1338547241,799
171Ormož8114213119061,789
172Radeče2297441391,788
173Cerkvenjak0253720831,776
174Črnomelj093252142411,770
175Žetale1122313091,757
176Sveta Ana1184022941,744
177Šentilj35814583511,736
178Podvelka1194023391,710
179Apače0365935331,670
180Ajdovščina199319194181,643
181Divača0136942131,638
182Vipava0249357031,631
183Brežice0147383240511,592
184Solčava0285131,559
185Trnovska vas062113661,537
186Kozje1134529891,506
187Juršinci3273523801,471
188Cerkno2276645471,452
189Škocjan094833521,432
190Krško4116364262241,388
191Brda1407656191,353
192Benedikt0153526151,338
193Ankaran0184232241,303
194Kobilje0375421,292
195Sežana079172135511,269
196Kostel0086351,260
197Razkrižje151612771,253
198Loška dolina0114637571,224
199Šempeter – Vrtojba0277762921,224
200Cerknica063136115801,174
201Miren – Kostanjevica0175849771,165
202Kobarid0284740521,160
203Nova Gorica1153359318841,126
204Loški Potok071917891,062
205Piran/Pirano061183176761,035
206Koper/Capodistria2194542526301,030
207Hrpelje – Kozina0194546040,977
208Izola/Isola1072157164860,952
209Središče ob Dravi061819020,946
210Bloke151215640,767
211Kanal0144052910,756
212Osilnica0013530,283

 

Še vedno pa ni zanemarljivo niti, kje število okužb trenutno najbolj narašča.To si lahko pogledamo v razvrstitvi občin glede na 14-dnevno incidenco.

 Občina15.11.202014-dnevna incidencaSkupaj
1Ljubljana4023577778
2Maribor288892216
3Kranj36802259
4Velenje24301075
5Domžale103991409
6Kamnik93981133
7Novo mesto11386998
8Slovenska Bistrica11358824
9Celje23541134
10Ptuj11327669
11Murska Sobota9313703
12Škofja Loka32821131
13Radovljica16264804
14Jesenice3260914
15Beltinci8244407
16Grosuplje2231689
17Kočevje44217353
18Tržič0215517
19Slovenj Gradec14203608
20Žalec1201554
21Koper/Capodistria2194542
22Šentjur4190622
23Lendava/Lendva7170308
24Mengeš0163370
25Trebnje3161391
26Nova Gorica1153359
27Zagorje ob Savi3148375
28Brežice0147383
29Dravograd4146341
30Ivančna Gorica7146423
31Medvode1142496
32Ilirska Bistrica3136331
33Gornja Radgona6135236
34Idrija0133266
35Slovenske Konjice0132372
36Litija2122394
37Sevnica7118481
38Lenart4116243
39Krško4116364
40Ormož8114213
41Trbovlje4113308
42Šenčur0112330
43Radenci2110152
44Rogašovci0107147
45Puconci4106252
46Postojna1105303
47Šoštanj1104304
48Železniki3103400
49Ajdovščina199319
50Šmarje pri Jelšah197389
51Vrhnika396394
52Vojnik095265
53Hoče – Slivnica395266
54Črnomelj093252
55Bled092264
56Logatec492271
57Laško490254
58Radlje ob Dravi089161
59Hrastnik287291
60Brezovica284301
61Pesnica384161
62Gorenja vas – Poljane083317
63Preddvor1882183
64Ljutomer381326
65Ravne na Koroškem780292
66Sežana079172
67Cerklje na Gorenjskem075261
68Škofljica075345
69Rogaška Slatina175305
70Bohinj272212
71Izola/Isola1072157
72Bovec071127
73Turnišče270118
74Dol pri Ljubljani068173
75Prevalje1867244
76Lukovica165256
77Tolmin365286
78Kidričevo263150
79Cerknica063136
80Črenšovci462150
81Miklavž na Dravskem polju262142
82Tišina161147
83Zreče161226
84Ig161186
85Piran/Pirano061183
86Kranjska Gora360173
87Markovci260126
88Polzela059150
89Videm659131
90Rače – Fram359153
91Ruše159137
92Komenda158224
93Šentilj358145
94Duplek157136
95Naklo056193
96Mislinja655154
97Braslovče054145
98Gornji Grad05396
99Moravče053209
100Mozirje051148
101Metlika149248
102Štore248127
103Šentjernej148197
104Moravske Toplice147143
105Kuzma646132
106Gorišnica046106
107Dobrova – Polhov Gradec046160
108Renče – Vogrsko04598
109Oplotnica244132
110Sveti Jurij v Slov. goricah14460
111Majšperk143101
112Ribnica041197
113Žirovnica040153
114Šmartno pri Litiji240144
115Brda14076
116Gornji Petrovci13969
117Žiri039138
118Prebold039119
119Poljčane238109
120Žužemberk137102
121Lovrenc na Pohorju036104
122Starše136134
123Šmartno ob Paki03692
124Straža13683
125Apače03659
126Hajdina135130
127Vodice035154
128Dornava23573
129Horjul034121
130Mirna03484
131Dolenjske Toplice13498
132Log – Dragomer033116
133Borovnica133112
134Pivka033147
135Sveti Jurij ob Ščavnici43361
136Kungota13385
137Vuzenica13281
138Komen23290
139Gorje031104
140Semič03187
141Selnica ob Dravi13188
142Cankova03053
143Trzin030109
144Križevci03076
145Radeče22974
146Dobrna02875
147Makole32862
148Vransko02871
149Dobrepolje02898
150Kobarid02847
151Juršinci32735
152Cerkno22766
153Šempeter – Vrtojba02777
154Rogatec02680
155Muta12672
156Sveta Trojica v Slov. goricah02545
157Nazarje02549
158Cerkvenjak02537
159Odranci224106
160Destrnik12467
161Vipava02493
162Grad12363
163Rečica ob Savinji02359
164Podčetrtek02365
165Cirkulane12260
166Podlehnik02147
167Črna na Koroškem019131
168Sveti Andraž v Slov. goricah01926
169Podvelka11940
170Hrpelje – Kozina01945
171Velike Lašče018103
172Dobrovnik/Dobronak01826
173Šentrupert11854
174Sveta Ana11840
175Ankaran01842
176Vitanje11762
177Miren – Kostanjevica01758
178Veržej11642
179Sveti Tomaž11649
180Šmarješke Toplice01673
181Zavrč21630
182Velika Polana01539
183Benedikt01535
184Šalovci01437
185Tabor01441
186Mokronog – Trebelno01457
187Kanal01440
188Ljubno01376
189Luče01343
190Mirna Peč01371
191Divača01369
192Kozje11345
193Bistrica ob Sotli01231
194Kostanjevica na Krki01244
195Žetale11223
196Mežica011125
197Sodražica01173
198Loška dolina01146
199Jezersko0915
200Ribnica na Pohorju0921
201Škocjan0948
202Dobje1824
203Loški Potok0719
204Trnovska vas0621
205Središče ob Dravi0618
206Razkrižje1516
207Bloke1512
208Kobilje037
209Solčava028
210Hodoš/Hodos007
211Kostel008
212Osilnica001
Nazaj na kategorijo obcine.
(Visited 464 times, 26 visits today)