Kako pa je videti število okužb po občinah glede na število prebivalcev?

5 novembra, 2020

NIJZ dnevno spremlja število okužb po občinah, pri nas podatke in lestvico s 14-dnevno incidenco objavimo tedensko. Tokrat pa smo glede na število prebivalcev v občinah preračunali delež skupaj okuženih.

 Občina2.11.202014-dnevna incidencaSkupajŠtevilo prebivalcev občineDelež okuženih na število perbivalcev
1Kuzma08610015736,36
2Odranci1468316325,09
3Železniki1422931367204,66
4Škofja Loka28561878232973,77
5Črna na Koroškem03211232853,41
6Lukovica713719858903,36
7Gorenja vas – Poljane919024375573,22
8Mežica04711435953,17
9Jesenice21457675213403,16
10Radovljica16392559190722,93
11Sodražica2226421852,93
12Moravče39015954492,92
13Horjul1408830242,91
14Kranj6810941647570652,89
15Šmarje pri Jelšah474296102712,88
16Domžale326521042366752,84
17Bohinj511014551452,82
18Gorje4577727382,81
19Preddvor26610237142,75
20Naklo610314353842,66
21Žirovnica28311543942,62
22Komenda111216763872,61
23Prevalje06917767992,60
24Mengeš813621582792,60
25Puconci711315258732,59
26Slovenj Gradec19266424165912,56
27Zreče29216765502,55
28Ljubno2486525502,55
29Šenčur615022488142,54
30Starše45710240462,52
31Kamnik9485745299252,49
32Škofljica18155288115772,49
33Hajdina1549638792,47
34Cerklje na Gorenjskem512019177692,46
35Vodice37812249852,45
36Mozirje36310041502,41
37Metlika49520384702,40
38Log – Dragomer4428736562,38
39Lovrenc na Pohorju2317029632,36
40Bled1113818578682,35
41Šoštanj616020687842,35
42Dravograd811120388842,29
43Hrastnik47420891132,28
44Mislinja58310445662,28
45Šentjur3263435192252,26
46Črenšovci1588939682,24
47Kranjska Gora47611752252,24
48Ljutomer580250112682,22
49Grosuplje13309472213142,21
50Tišina2558739702,19
51Tržič23224327149612,19
52Murska Sobota16280406187582,16
53Oplotnica1608941372,15
54Medvode7252362168292,15
55Dobrna1334822342,15
56Trzin4498339402,11
57Šentjernej26715171992,10
58Beltinci611516980592,10
59Luče0243014482,07
60Žiri37610249332,07
61Rogaška Slatina081230111322,07
62Sevnica1168364176422,06
63Vitanje1254622722,02
64Vojnik1011318089072,02
65Grad2364120422,01
66Mirna3425326492,00
67Velenje28470673336562,00
68Hodoš/Hodos0473531,98
69Gornji Grad6434924761,98
70Mirna Peč1335929881,97
71Veržej0172613251,96
72Velike Lašče0378644101,95
73Pivka33911862011,90
74Šmartno pri Litiji37110756421,90
75Ljubljana180319556012955041,90
76Vuzenica1325026491,89
77Bovec2455830731,89
78Dobrepolje3597338781,88
79Ravne na Koroškem1112213113481,88
80Slovenska Bistrica7304473258271,83
81Dolenjske Toplice1446535531,83
82Tolmin4148201110031,83
83Litija11156283154991,83
84Trebnje8129238131331,81
85Štore3678245291,81
86Tabor3143016691,80
87Šmartno ob Paki2475832651,78
88Rogatec1225531061,77
89Ribnica129616895271,76
90Dol pri Ljubljani67711163101,76
91Braslovče8429956391,76
92Borovnica1458045791,75
93Brezovica4138221126711,74
94Ivančna Gorica19189296170081,74
95Žalec18267371214921,73
96Velika Polana0162413921,72
97Vrhnika4166302175291,72
98Moravske Toplice3829958371,70
99Novo mesto24388636375871,69
100Makole0253420101,69
101Dobje013169491,69
102Markovci2446840391,68
103Ig36812876171,68
104Vransko1244426241,68
105Šalovci0132313801,67
106Sveti Tomaž0253319881,66
107Šmarješke Toplice0345734621,65
108Prebold4558451031,65
109Komen0415835291,64
110Destrnik0304326431,63
111Slovenske Konjice4140244150421,62
112Turnišče3325131451,62
113Celje23527803495401,62
114Cirkulane0333823451,62
115Poljčane0407144491,60
116Polzela7729862581,57
117Lenart68613385021,56
118Gornji Petrovci3263119951,55
119Rečica ob Savinji0163623221,55
120Ilirska Bistrica6107201132971,51
121Gorišnica2406241121,51
122Hoče – Slivnica697176117531,50
123Žužemberk5467047021,49
124Dobrova – Polhov Gradec27611678001,49
125Semič1315738641,48
126Ptuj5235346235301,47
127Majšperk1315940561,45
128Zagorje ob Savi11146238164391,45
129Podlehnik0172618011,44
130Mokronog – Trebelno1154430891,42
131Bistrica ob Sotli091913361,42
132Lendava/Lendva886146104261,40
133Kostanjevica na Krki2173424321,40
134Dornava2264029021,38
135Kidričevo2638965411,36
136Divača1305742131,35
137Muta0294634141,35
138Selnica ob Dravi3326044931,34
139Križevci1394735371,33
140Rogašovci3344030241,32
141Videm1547356251,30
142Rače – Fram4669775311,29
143Postojna11120210164421,28
144Cankova1152217341,27
145Laško193165130671,26
146Kostel0586351,26
147Logatec2111181143961,26
148Ribnica na Pohorju2101411161,25
149Straža2334939361,24
150Renče – Vogrsko1425443711,24
151Škocjan2164133521,22
152Maribor4983213751126821,22
153Podčetrtek0294234461,22
154Trbovlje190196161051,22
155Šentrupert0173629691,21
156Vipava0296957031,21
157Gornja Radgona28010184171,20
158Idrija883140118111,19
159Radlje ob Dravi1577361691,18
160Črnomelj998168142411,18
161Solčava0265131,17
162Miklavž na Dravskem polju1508169291,17
163Ruše3478170171,15
164Radeče2314741391,14
165Ajdovščina0120220194181,13
166Duplek0567969961,13
167Kozje1223329891,10
168Kungota0295247241,10
169Trnovska vas0111513661,10
170Pesnica4558174101,09
171Zavrč2121614791,08
172Sveta Ana282422941,05
173Sveti Jurij ob Ščavnici1142927821,04
174Šentilj0518783511,04
175Brežice13156249240511,04
176Krško11136259262240,99
177Loška dolina2223737570,98
178Jezersko0366250,96
179Sveta Trojica v Slov. goricah0152021010,95
180Kočevje13107149156740,95
181Razkrižje161212770,94
182Nazarje0132426390,91
183Podvelka0112123390,90
184Cerkno1234045470,88
185Sveti Jurij v Slov. goricah2181820980,86
186Ormož370102119060,86
187Radenci1304351120,84
188Žetale061113090,84
189Miren – Kostanjevica0294149770,82
190Ankaran2182632240,81
191Benedikt1162126150,80
192Šempeter – Vrtojba0325062920,79
193Kobilje0145420,74
194Sežana66999135510,73
195Piran/Pirano379126176760,71
196Cerknica84381115800,70
197Koper/Capodistria18264366526300,70
198Središče ob Dravi151319020,68
199Sveti Andraž v Slov. goricah15811800,68
200Loški Potok0101217890,67
201Nova Gorica2122209318840,66
202Apače1172335330,65
203Brda0313656190,64
204Cerkvenjak271320830,62
205Dobrovnik/Dobronak03812840,62
206Hrpelje – Kozina2152846040,61
207Bloke24915640,58
208Izola/Isola56689164860,54
209Kobarid1152040520,49
210Kanal0222652910,49
211Juršinci15923800,38
212Osilnica0113530,28

 

Vir: NIJZ (podatki počrpani 4.11.2020), SURS

Nazaj na kategorijo obcine.
(Visited 932 times, 6 visits today)