Število okužb po občinah: v zadnjih 14 dneh v 16 občinah pod 10 okuženih

4 novembra, 2020

Število okužb po občinah dnevno spremlja NIJZ. Tule so najnovejši podatki, objavljeni na njihovi spletni strani. Najvišjo 14-dnevno incidenco imajo Ljubljana, Kranj in Maribor, v nekaterih manjših občinah se še “držijo” s pod 10 okužbami.

     
Občina1.11.20202.11.202014-dnevna incidencaSkupaj
Ljubljana7918031955601
Kranj196810941647
Maribor52498321375
Domžale9326521042
Škofja Loka428561878
Celje1323527803
Kamnik179485745
Velenje128470673
Jesenice321457675
Radovljica316392559
Novo mesto624388636
Grosuplje113309472
Slovenska Bistrica67304473
Murska Sobota1316280406
Žalec618267371
Slovenj Gradec519266424
Koper/Capodistria018264366
Šentjur23263435
Medvode57252362
Ptuj165235346
Železniki214229313
Tržič523224327
Gorenja vas – Poljane29190243
Ivančna Gorica119189296
Sevnica81168364
Vrhnika14166302
Šoštanj16160206
Brežice313156249
Litija411156283
Škofljica318155288
Šenčur16150224
Tolmin24148201
Zagorje ob Savi011146238
Slovenske Konjice14140244
Bled011138185
Brezovica14138221
Lukovica17137198
Krško111136259
Mengeš108136215
Trebnje48129238
Nova Gorica22122209
Ajdovščina00120220
Cerklje na Gorenjskem25120191
Postojna011120210
Beltinci186115169
Puconci77113152
Vojnik510113180
Komenda21112167
Ravne na Koroškem41112213
Dravograd38111203
Logatec32111181
Bohinj45110145
Ilirska Bistrica06107201
Kočevje913107149
Naklo36103143
Črnomelj1998168
Hoče – Slivnica7697176
Ribnica01296168
Metlika0495203
Laško4193165
Zreče1292167
Moravče2390159
Trbovlje0190196
Kuzma2086100
Lenart5686133
Lendava/Lendva6886146
Idrija1883140
Mislinja2583104
Žirovnica0283115
Moravske Toplice138299
Rogaška Slatina2081230
Gornja Radgona5280101
Ljutomer7580250
Piran/Pirano0379126
Vodice1378122
Dol pri Ljubljani1677111
Dobrova – Polhov Gradec2276116
Kranjska Gora1476117
Žiri0376102
Hrastnik1474208
Šmarje pri Jelšah1474296
Polzela077298
Šmartno pri Litiji1371107
Ormož6370102
Prevalje1069177
Sežana066999
Ig3368128
Šentjernej1267151
Štore536782
Izola/Isola056689
Preddvor0266102
Rače – Fram046697
Kidričevo626389
Mozirje0363100
Oplotnica116089
Dobrepolje035973
Črenšovci415889
Gorje145777
Radlje ob Dravi615773
Starše2457102
Duplek205679
Pesnica245581
Prebold045584
Tišina225587
Hajdina515496
Videm215473
Šentilj705187
Miklavž na Dravskem polju315081
Trzin144983
Ljubno024865
Mežica1047114
Ruše134781
Šmartno ob Paki124758
Odranci314683
Žužemberk054670
Borovnica014580
Bovec224558
Dolenjske Toplice114465
Markovci224468
Cerknica084381
Gornji Grad164349
Braslovče084299
Log – Dragomer144287
Mirna034253
Renče – Vogrsko014254
Komen104158
Gorišnica624062
Horjul014088
Poljčane204071
Križevci513947
Pivka0339118
Velike Lašče003786
Grad023641
Rogašovci333440
Šmarješke Toplice003457
Cirkulane103338
Dobrna213348
Mirna Peč113359
Straža023349
Črna na Koroškem1032112
Selnica ob Dravi133260
Šempeter – Vrtojba003250
Turnišče133251
Vuzenica013250
Brda003136
Lovrenc na Pohorju123170
Majšperk113159
Radeče023147
Semič013157
Destrnik103043
Divača013057
Radenci013043
Kungota202952
Miren – Kostanjevica002941
Muta102946
Podčetrtek002942
Vipava002969
Dornava222640
Gornji Petrovci132631
Makole002534
Sveti Tomaž002533
Vitanje012546
Luče002430
Vransko012444
Cerkno112340
Kanal002226
Kozje012233
Loška dolina022237
Rogatec012255
Sodražica022264
Ankaran021826
Sveti Jurij v Slov. goricah621818
Apače111723
Kostanjevica na Krki021734
Podlehnik101726
Šentrupert101736
Veržej101726
Benedikt111621
Rečica ob Savinji001636
Škocjan021641
Velika Polana101624
Cankova011522
Hrpelje – Kozina021528
Kobarid111520
Mokronog – Trebelno011544
Sveta Trojica v Slov. goricah101520
Sveti Jurij ob Ščavnici111429
Tabor031430
Dobje001316
Nazarje001324
Šalovci001323
Zavrč121216
Podvelka001121
Trnovska vas101115
Loški Potok001012
Ribnica na Pohorju121014
Bistrica ob Sotli10919
Sveta Ana12824
Cerkvenjak02713
Razkrižje21612
Žetale00611
Juršinci0159
Kostel0058
Središče ob Dravi01513
Sveti Andraž v Slov. goricah0158
Bloke0249
Hodoš/Hodos0047
Dobrovnik/Dobronak0038
Jezersko1036
Solčava0026
Kobilje0014
Osilnica0011

 

Vir: NIJZ

Nazaj na kategorijo obcine.
(Visited 731 times, 5 visits today)