Delež okuženih prebivalcev po občinah

9 decembra, 2020

NIJZ vsak dan spremlja tudi število okuženih po občinah. Delež okuženih glede na število prebivalcev mi objavimo enkrat tedensko, še vedno na vrhu Kuzma.

 ObčinaSkupajšt. prebivalcevdelež okuženih na število prebivalcev (v%)
1Kuzma173157311,00
2Odranci14516328,88
3Preddvor29837148,02
4Beltinci62180597,71
5Železniki47867207,11
6Velika Polana9713926,97
7Dravograd61788846,95
8Rogašovci21030246,94
9Turnišče21531456,84
10Prevalje44867996,59
11Poljčane27744496,23
12Puconci36458736,20
13Murska Sobota1159187586,18
14Gornji Grad15124766,10
15Škofja Loka1408232976,04
16Slovenj Gradec999165916,02
17Tišina23939706,02
18Grad12220425,97
19Markovci24040395,94
20Gorišnica24441125,93
21Oplotnica23941375,78
22Šoštanj50587845,75
23Jesenice1223213405,73
24Mengeš47482795,73
25Sveti Jurij v Slov. goricah11820985,62
26Slovenska Bistrica1452258275,62
27Gornji Petrovci11219955,61
28Vojnik50089075,61
29Radovljica1070190725,61
30Lendava/Lendva584104265,60
31Črenšovci22239685,59
32Križevci19735375,57
33Lukovica32558905,52
34Zreče36165505,51
35Velenje1847336565,49
36Makole11020105,47
37Lovrenc na Pohorju16029635,40
38Vuzenica14326495,40
39Polzela33662585,37
40Mozirje22241505,35
41Trebnje702131335,35
42Radenci27251125,32
43Lenart44985025,28
44Črna na Koroškem17332855,27
45Šentjur1010192255,25
46Gorenja vas – Poljane39675575,24
47Kamnik1560299255,21
48Ljubno13225505,18
49Kobilje285425,17
50Kranj2944570655,16
51Šmartno pri Litiji29156425,16
52Šenčur45388145,14
53Šmarje pri Jelšah527102715,13
54Luče7414485,11
55Horjul15430245,09
56Domžale1858366755,07
57Mirna13426495,06
58Rečica ob Savinji11723225,04
59Mislinja23045665,04
60Bohinj25951455,03
61Cankova8717345,02
62Dolenjske Toplice17735534,98
63Bovec15230734,95
64Moravče26954494,94
65Kranjska Gora25652254,90
66Muta16534144,83
67Vitanje10922724,80
68Starše19440464,79
69Dobrna10722344,79
70Novo mesto1792375874,77
71Tržič712149614,76
72Sevnica835176424,73
73Šentjernej33871994,70
74Hajdina18238794,69
75Veržej6213254,68
76Ptuj1094235304,65
77Žirovnica20443944,64
78Slovenske Konjice695150424,62
79Radlje ob Dravi28361694,59
80Naklo24653844,57
81Bistrica ob Sotli6113364,57
82Šmartno ob Paki14932654,56
83Idrija536118114,54
84Gorje12427384,53
85Bled35578684,51
86Gornja Radgona37884174,49
87Cerklje na Gorenjskem34877694,48
88Sveti Tomaž8819884,43
89Braslovče24956394,42
90Ljutomer496112684,40
91Mežica15835954,39
92Štore19645294,33
93Sveti Jurij ob Ščavnici12027824,31
94Cirkulane10123454,31
95Majšperk17340564,27
96Hrastnik38891134,26
97Mirna Peč12729884,25
98Ravne na Koroškem481113484,24
99Moravske Toplice24758374,23
100Komenda26863874,20
101Grosuplje894213144,19
102Prebold21451034,19
103Vodice20949854,19
104Žalec896214924,17
105Jezersko266254,16
106Medvode699168294,15
107Mokronog – Trebelno12830894,14
108Šmarješke Toplice14334624,13
109Zagorje ob Savi669164394,07
110Log – Dragomer14836564,05
111Šentrupert12029694,04
112Videm22656254,02
113Pesnica29674103,99
114Straža15739363,99
115Šalovci5513803,99
116Rogaška Slatina442111323,97
117Sveta Ana9122943,97
118Ilirska Bistrica527132973,96
119Dornava11529023,96
120Podlehnik7118013,94
121Metlika33184703,91
122Destrnik10226433,86
123Rače – Fram29075313,85
124Kidričevo25065413,82
125Postojna628164423,82
126Dobrovnik/Dobronak4912843,82
127Litija591154993,81
128Cerkvenjak7920833,79
129Zavrč5614793,79
130Žužemberk17847023,79
131Ivančna Gorica642170083,77
132Ormož443119063,72
133Duplek25969963,70
134Ribnica na Pohorju4111163,67
135Krško962262243,67
136Sodražica8021853,66
137Trzin14439403,65
138Ljubljana106892955043,62
139Brezovica457126713,61
140Celje1781495403,60
141Tabor6016693,59
142Podvelka8423393,59
143Dobje349493,58
144Vransko9426243,58
145Vrhnika626175293,57
146Ig27276173,57
147Žiri17649333,57
148Maribor40191126823,57
149Sveti Andraž v Slov. goricah4211803,56
150Škofljica408115773,52
151Sveta Trojica v Slov. goricah7421013,52
152Hoče – Slivnica413117533,51
153Dol pri Ljubljani22163103,50
154Laško455130673,48
155Dobrepolje13538783,48
156Selnica ob Dravi15544933,45
157Benedikt9026153,44
158Tolmin377110033,43
159Hodoš/Hodos123533,40
160Kočevje526156743,36
161Ruše23570173,35
162Apače11835333,34
163Šentilj27883513,33
164Rogatec10331063,32
165Solčava175133,31
166Velike Lašče14644103,31
167Nazarje8626393,26
168Semič12538643,23
169Borovnica14845793,23
170Škocjan10833523,22
171Podčetrtek11134463,22
172Pivka19962013,21
173Komen11335293,20
174Juršinci7623803,19
175Dobrova – Polhov Gradec24978003,19
176Miklavž na Dravskem polju22169293,19
177Trbovlje506161053,14
178Žetale4113093,13
179Črnomelj441142413,10
180Renče – Vogrsko13343713,04
181Kungota14347243,03
182Kostanjevica na Krki7324323,00
183Cerkno13045472,86
184Ribnica26195272,74
185Brežice657240512,73
186Radeče11241392,71
187Kozje8029892,68
188Razkrižje3412772,66
189Logatec380143962,64
190Trnovska vas3613662,64
191Divača11142132,63
192Cerknica301115802,60
193Vipava14757032,58
194Ajdovščina451194182,32
195Izola/Isola381164862,31
196Nova Gorica722318842,26
197Hrpelje – Kozina10246042,22
198Loška dolina8237572,18
199Brda12256192,17
200Ankaran6932242,14
201Središče ob Dravi4019022,10
202Piran/Pirano371176762,10
203Loški Potok3717892,07
204Sežana263135511,94
205Koper/Capodistria1008526301,92
206Šempeter – Vrtojba10962921,73
207Kostel116351,73
208Kobarid6640521,63
209Miren – Kostanjevica7949771,59
210Bloke2015641,28
211Kanal6352911,19
212Osilnica43531,13

 

Vir: NIJZ, SURS

Nazaj na kategorijo obcine.
(Visited 527 times, 2 visits today)