Katere občine trenutno izstopajo po številu okuženih?

10 novembra, 2020

Nekaj podatkov o številu novih pozitivnih primerov po občinah je na današnji novinarski konferenci predstavil vladni govorec Jelko Kacin.

“V Ljubljani so beležili 120 pozitivnih primerov, v Mariboru 29. Za Gorenjsko regijo so podatki naslednji: Kranj 55, Škofja Loka 29, Tržič 19, Jesenice 15, Bled 11 in Gorenja vas – Poljane 10 pozitivnih primerov, na mejah regije izstopajo Domžale s 27 in Kamnik s 25 okužbami. Na vzhodu države imamo 29 primerov v Celju, Velenju 20, Žalcu 18, Gornji Radgoni 12, Rogaševcih in Slovenskih Konjicah 15. 5 manj, 10, jih je bilo v Slovenski Bistrici. Novo mesto ima 38, Kočevje 16, Grosuplje pa 12 novih primerov. Na Obali izstopa Koper z 20 primeri, Ilirska Bistrica z 22 in v Novi Gorici pa 11.”

Sicer pa število okužb po občinah dnevno spremlja NIJZ. Takole kaže:

Občina8.11.202014-dnevna incidencaSkupaj
Ljubljana4029976683
Kranj169421959
Maribor279041736
Domžale54761218
Kamnik1460936
Celje7450956
Velenje6444831
Škofja Loka43961002
Slovenska Bistrica8361637
Novo mesto16356762
Jesenice2336784
Grosuplje2328601
Radovljica2314648
Murska Sobota12313548
Ptuj28272490
Žalec7239456
Koper/Capodistria1235445
Medvode1235430
Slovenj Gradec10230497
Tržič0229410
Šentjur3215516
Beltinci30207299
Tolmin5183268
Ivančna Gorica3165334
Železniki1165362
Brežice2163320
Mengeš0162300
Kočevje7157232
Zagorje ob Savi2148300
Šoštanj0143251
Litija1141331
Vrhnika1136339
Lendava/Lendva10132212
Bled4129224
Slovenske Konjice8126294
Gornja Radgona4125168
Sevnica5125409
Brezovica1124262
Trebnje0124289
Nova Gorica1122269
Gorenja vas – Poljane1121278
Dravograd2119252
Škofljica1119316
Šenčur0117264
Idrija0115205
Črnomelj2114213
Krško3110301
Puconci3106199
Ajdovščina0103265
Radlje ob Dravi1103130
Ilirska Bistrica0102244
Postojna1100243
Bohinj299187
Lenart499177
Lukovica099226
Cerklje na Gorenjskem397224
Komenda097204
Logatec197216
Vojnik097217
Ravne na Koroškem394248
Naklo393166
Hoče – Slivnica392214
Laško889205
Šmarje pri Jelšah188341
Sežana084141
Trbovlje384234
Pesnica283124
Ormož1082144
Rogašovci68299
Ig281158
Ljutomer181281
Metlika079218
Moravče379183
Dobrova – Polhov Gradec076137
Zreče275192
Dol pri Ljubljani173136
Kranjska Gora073141
Moravske Toplice373121
Polzela071120
Rače – Fram571123
Rogaška Slatina169257
Mislinja166125
Radenci16691
Ribnica066183
Vodice065138
Hrastnik164246
Črenšovci363111
Mozirje063122
Renče – Vogrsko06387
Tišina463122
Šentilj061111
Izola/Isola059110
Ruše359110
Prevalje158205
Videm558103
Gornji Grad05773
Šentjernej157171
Žirovnica057133
Starše156116
Piran/Pirano255137
Preddvor255120
Kidričevo353111
Duplek252100
Žiri052120
Dobrepolje25189
Gorje05189
Mirna05173
Cerknica050105
Kuzma450115
Hajdina349111
Miklavž na Dravskem polju049103
Oplotnica149106
Šmartno pri Litiji049123
Log – Dragomer147105
Šmartno ob Paki14674
Markovci34591
Prebold04497
Štore24498
Braslovče142113
Gornji Petrovci14255
Turnišče34173
Gorišnica04078
Majšperk14081
Dobrna03964
Komen03976
Horjul038103
Bovec33770
Lovrenc na Pohorju33792
Straža13767
Križevci23661
Pivka036130
Sveti Jurij v Slov. goricah03639
Borovnica03592
Grad03554
Trzin13593
Vuzenica03563
Apače23444
Dolenjske Toplice03476
Poljčane03489
Brda03348
Muta03353
Žužemberk03377
Črna na Koroškem032125
Selnica ob Dravi13271
Dornava33154
Odranci03194
Cankova03042
Ljubno03072
Semič03070
Kungota22966
Šempeter – Vrtojba02966
Destrnik22855
Mežica027118
Rogatec02568
Šmarješke Toplice12564
Velike Lašče02590
Kobarid12434
Makole02449
Rečica ob Savinji12449
Divača02363
Miren – Kostanjevica02348
Vipava02381
Benedikt12229
Mirna Peč02266
Vitanje12253
Ankaran12134
Cirkulane02146
Kanal02134
Podčetrtek02150
Radeče02154
Sveti Jurij ob Ščavnici22041
Šentrupert02042
Cerkno01945
Podvelka11932
Sveta Trojica v Slov. goricah51929
Juršinci21823
Podlehnik11836
Vransko01852
Kozje21739
Luče01736
Tabor01736
Velika Polana21729
Nazarje01634
Sodražica01668
Hrpelje – Kozina01533
Sveti Tomaž01539
Bistrica ob Sotli01426
Sveta Ana01433
Šalovci01430
Cerkvenjak11321
Zavrč11324
Loška dolina01239
Ribnica na Pohorju01217
Dobje01119
Kostanjevica na Krki01137
Škocjan01042
Jezersko1912
Sveti Andraž v Slov. goricah0914
Trnovska vas0917
Veržej1932
Loški Potok0814
Dobrovnik/Dobronak1713
Mokronog – Trebelno0746
Razkrižje0714
Žetale0716
Bloke0410
Središče ob Dravi0414
Hodoš/Hodos027
Kobilje026
Solčava017
Kostel008
Osilnica001

 

Vir: gov.si, nijz.si

Nazaj na kategorijo obcine.
(Visited 958 times, 18 visits today)