Število okužb po regijah v 2021

5 januarja, 2021

NIJZ dnevno objavlja število novih okužb po statističnih regijah, spremlja pa tudi tedenske kazalnike. Sicer v novem letu še nismo zaokrožili celega tedna, pa vendar … Takole je videti.

 

Statistična regijaPotrjeni primeri v zadnjih 7 dneh7 dnevno povprečno število7 dnevno povprečno število na 100 000 prebivalcev7 dnevna incidenca na 100 000 prebivalcev
Slovenija101771453,969,2484,6
Pomurska758108,394,7662,6
Podravska1515216,466,3464,0
Koroška46366,193,4653,6
Savinjska1344192,074,3520,2
Zasavska30743,976,7537,2
Posavska66695,1125,2876,5
Jugovzhodna Slovenija1027146,7100,6704,1
Osrednjeslovenska2180311,456,1392,9
Gorenjska794113,454,6382,0
Primorsko-notranjska19728,153,0371,1
Goriška46866,956,5395,2
Obalno-kraška45865,456,0391,9

 

Vir: NIJZ

Nazaj na kategorijo aktualno.
(Visited 937 times, 12 visits today)