Število okužb po regijah in 14-dnevna incidenca

19 januarja, 2021

NIJZ dnevno spremlja število okužb po regijah, kar je še posebej aktualno trenutno, ko so nekatere regije že dosegle številke, ki bi lahko pomenile sproščanje nekaterih ukrepov glede na semafor.

Takole kaže trenutno:

Statistična regijaPotrjeni primeri v zadnjih 7 dneh7 dnevna incidenca na 100 000 prebivalcev
Posavska488642,2
Goriška673568,3
Jugovzhodna Slovenija779534,1
Pomurska569497,4
Savinjska1256486,2
Podravska1429437,7
Gorenjska889427,7
Koroška294415,0
Primorsko-notranjska219412,5
Zasavska231404,2
Osrednjeslovenska2192395,1
Obalno-kraška428366,2

 

Vir: NIJZ

Nazaj na kategorijo aktualno.
(Visited 306 times, 1 visits today)