TOP 20

2 junija, 2020

20 največjih gozdarskih družb v letu 2018

DružbaCelotni prihodki (v evrih)Čisti poslovni izid (v evrih)Dodana vrednost na zaposlenega (v evrih)Povprečno število zaposlenih
SiDG77.076.01711.899.462106.139211
GG Bled60.287.2693.467.36386.42987
SGG Tolmin14.811.667193.88235.691116
GLOG – v stečaju14.678.52491.55143.61315
GG Novo mesto14.547.954-222.877n.p.141
Vobenca9.865.57916.32340.69424
Gozd Ljubljana8.318.166-148.17936.19152
Andra4.208.40810.61435.68610
Gozdar Staša Šolar4.132.64474.77653.6285
Lesnika3.208.031283.42965.30512
Feroles3.105.000639.51859.36725
KGZ Gozd Bled2.782.4481.91630.29410
Tiama2.639.8743.32927.6104
GD Logar2.626.102275.60338.57920
Iglavci2.610.81548.17033.56815
KGZ Pivka2.567.36621.00752.4588
SK Servis2.249.82635.554n.p.0
Palko1.751.5197.09724.65213
Taksus1.690.38016.41092.1741
MMG1.623.7219.94233.01213
Vir: Bisnode na osnovi Ajpes – podatkovne zbirke letnih poročil

 

20 največjih lesno-predelovalnih družb v letu 2018

DružbaCelotni prihodki (v evrih)Čisti poslovni izid (v evrih)Dodana vrednost na zaposlenega (v evrih)Povprečno število zaposlenih
Novem Car Interior Design120.119.6431.154.30529.6001.118
Inotherm59.542.03310.950.153n.p.243
Lesonit49.438.8393.068.89678.875137
M Sora30.187.4881.253.61646.317189
LIP Bled29.426.758615.87735.208201
Adles25.852.1292.814.006435.47210
Marles hiše Maribor24.571.784151.33329.641121
LIP Bohinj23.032.0091.589.45434.946215
Merkscha22.167.3814.751.99274.607176
Adria dom21.888.4182.181.03037.472216
Inles21.189.411147.07921.982269
Extraform21.127.6731.899.149140.22924
Lumar IG17.927.7781.037.23254.33878
Riko hiše14.703.631238.913n.p.67
MBS List13.982.1291.040.59355.55051
Verde proizvodnja13.056.1242.707.153135.50834
Javor opažne plošče12.006.7892.44724.42146
Profiles11.542.772828.91343.326109
Esol10.937.322575.29930.742172
Gozdarstvo Grča10.429.447251.50852.35355
Vir: Bisnode na osnovi Ajpes – podatkovne zbirke letnih poročil

 

20 največjih proizvajalcev pohištva v letu 2018

DružbaCelotni prihodki (v evrih)Čisti poslovni izid (v evrih)Dodana vrednost na zaposlenega (v evrih)Povprečno število zaposlenih
Stilles33.791.815811.88534.860259
Podgorje Šentjernej27.812.8252.289.37628.145441
Ilmest Nova Gorica23.137.329577.74026.178165
Jera mix12.447.03534.42821.52774
Alples Železniki11.436.77252.78729.603148
Hit Preless9.423.654539.912n.p.66
G+S7.102.974429.41125.00279
Magles6.954.397244.84730.11578
Gonzaga-Pro6.175.837236.67236.77033
Murales5.152.362346.65426.29299
Mizarstvo Bogovič5.037.42499.68142.80513
X-Adena4.655.04277.06325.01228
Pohištvo Iskra4.582.566144.22140.52747
SIJ ZIP Center4.202.274119.31525.213103
Lipar3.665.744170.62448.12715
Akron3.523.449204.55942.62542
Metalika3.463.082338.01848.06626
Bobič Yacht Interior3.236.034215.05537.26351
LIP Pohištvo3.066.536255.61035.33138
Atrium-Novi interieri2.917.013345.71539.87633
Vir: Bisnode na osnovi Ajpes – podatkovne zbirke letnih poročil
(Visited 32 times, 1 visits today)