Število okužb po občinah – s 14-dnevno incidenco

18 septembra, 2020

NIJZ redno objavlja število potrjenih okužb s Covid-19 po občinah, zdaj tudi s 14-dnevno incidenco. Tokrat smo občine razporedili prav po tem kriteriju.

občina9.9.202010.9.202011.9.202012.9.202013.9.202014.9.202015.9.202016.9.202014-dnevna incidencaSkupaj
Ljubljana1923211714171829205749
Maribor1010719411109106194
Kranj23610281040105
Braslovče238713133334
Celje111121262394
Rogaška Slatina0030101502392
Kamnik155011332161
Pivka023603411939
Slovenska Bistrica222221111951
Žalec022511111836
Domžale211003501658
TUJINA123101111661
Novo mesto011000021553
Šentjur012030011457
Ilirska Bistrica110402311335
Slovenske Konjice000201631319
Škofljica102110101228
Dravograd020000201045
Velenje311000101058
Vojnik212100111013
Medvode00211110924
Puconci00120030916
Jesenice20110111831
Lovrenc na Pohorju02003021813
Ptuj02200020816
Lenart02110010717
Radovljica01032000721
Sevnica00000001727
Tabor11021000711
Tišina11000100711
Velike Lašče10000000730
Ig02000101623
Ivančna Gorica01100030615
Litija01100021634
Nova Gorica00210120628
Postojna01120110633
Rače – Fram0011110069
Starše03000001611
Škofja Loka00012110629
Šoštanj1200000069
Turnišče10110100610
Ajdovščina01010110520
Borovnica0200010057
Brežice00100000514
Grosuplje01011000527
Kočevje11100101515
Kungota0200020058
Log – Dragomer0110001259
Pesnica0000020059
Šmarje pri Jelšah000100015187
Trbovlje00110010524
Dornava0000011144
Hoče – Slivnica30000000410
Logatec02000110412
Murska Sobota01200010429
Preddvor1010000047
Ravne na Koroškem00000021429
Slovenj Gradec01100002435
Trebnje00200000430
Vuzenica2200000047
Zreče00000021411
Benedikt1000101034
Črna na Koroškem0000000037
Destrnik0000000034
Divača0000010233
Gornja Radgona0110010039
Horjul00101000331
Hrastnik01100000389
Idrija21000000312
Koper/Capodistria01100100352
Krško02000010324
Lendava/Lendva00000002329
Lukovica00000001314
Metlika00100100384
Naklo0001000039
Podčetrtek0000101036
Poljčane2100000036
Polzela0011000039
Ribnica10000000324
Sodražica2010000037
Tržič01000000327
Žužemberk0000000035
Beltinci0000010025
Brezovica01010000223
Črnomelj10000000223
Dobrna0000000026
Gorenja vas – Poljane1000001022
Hajdina0100001024
Izola/Isola0000011028
Komenda10000000210
Markovci0000010123
Mengeš00100000214
Miren – Kostanjevica0000001123
Mokronog – Trebelno1000000124
Muta0000101025
Ormož00100000210
Piran/Pirano00100001220
Prevalje00000000210
Rečica ob Savinji0110000026
Selnica ob Dravi1000000123
Semič00000000212
Sveta Ana00020000211
Šenčur00010100219
Šentilj00002000215
Šmartno ob Paki0000010023
Štore0000000128
Trzin0000001024
Vransko0000010022
Ankaran1000000013
Bled0001000017
Cerknica00000100121
Cerkno0000010013
Cerkvenjak0001000013
Črenšovci00000000111
Dobrepolje0000010013
Dobrova – Polhov Gradec00000001111
Dobrovnik/Dobronak0000010012
Duplek0000000114
Gorišnica0000000011
Gorje1000000015
Gornji Petrovci0001000011
Hrpelje – Kozina0000000015
Kidričevo0100000014
Kostanjevica na Krki0000000013
Kranjska Gora0000000014
Križevci0000010014
Kuzma0100000013
Laško00000000110
Loška dolina1000000015
Makole0001000011
Miklavž na Dravskem polju00000000110
Mirna Peč0000000016
Mozirje00000100110
Prebold0001000018
Radenci1000000014
Radlje ob Dravi0001000012
Rogatec00000000119
Sežana00000000111
Straža0100000011
Šentjernej0000000015
Šmartno pri Litiji0000000117
Tolmin0000000116
Trnovska vas0000000012
Videm0000000015
Vitanje0000010013
Vrhnika00000001110
Zagorje ob Savi00000001116
Zavrč0000001012
Žirovnica00000010111
Bistrica ob Sotli0000000004
Bloke0000000004
Bovec0000000001
Cankova0000000001
Cerklje na Gorenjskem0000000003
Cirkulane0000000003
Dobje0000000001
Dol pri Ljubljani0000000003
Dolenjske Toplice0000000006
Grad0000000002
Kanal0000000002
Kobarid0000000001
Kobilje0000000003
Kozje0000000002
Ljubno0000000008
Ljutomer000000000139
Majšperk0000000004
Mežica0000000001
Mirna0000000003
Mislinja0000000004
Moravče0000000006
Moravske Toplice0000000003
Nazarje0000000002
Odranci0000000005
Oplotnica0000000007
Podlehnik0000000001
Podvelka0000000003
Radeče0000000003
Razkrižje0000000001
Renče – Vogrsko0000000003
Ribnica na Pohorju0000000002
Ruše0000000009
Sveta Trojica v Slov. goricah0000000001
Sveti Jurij ob Ščavnici0000000003
Sveti Tomaž0000000001
Šalovci0000000001
Šempeter – Vrtojba0000000003
Šentrupert0000000009
Škocjan0000000002
Šmarješke Toplice0000000008
Velika Polana0000000004
Veržej0000000007
Vipava00000000025
Vodice00000000012
Železniki0000000002
Žetale0000000003
Žiri0000000003

 

Vir: NIJZ

Nazaj na kategorijo obcine.
(Visited 1.603 times, 1.021 visits today)